spacer.gif, 0 kB


Poszukujemy wszelkich informacji dotyczących skuterów OSA, motorowerów KOMAR, SHL i innych starych polskich motocykli.
Obecnie posiadamy w sprzedaży współcześnie dorabiane dywaniki i kedry do skutera OSA jak też siedzenie / gumowe poszycie siedzenia i chlapacze do motoroweru Żak , Komar !!!
Akcesoria te są dorabiane przez nas, można otrzymać na nie f-rę lub paragon.
Firefox Download Button

Licznik odwiedzin

24300787839

spacer.gif, 0 kB
spacer.gif, 0 kB
Nasz serwis

Nasza firma świadczy pełne usługi serwisowe zarówno w zakresie sprzętu jak i oprogramowania. Zapewniamy stałą i doraźną opiekę serwisową dla małych i średnich firm a także dla użytkowników indywidualnych. Nasi doświadczeni pracownicy zgodnie z naszą dewizą "Na życzenie klienta dokonujemy rzeczy niemożliwych. Cuda zajmują nam trochę czasu"poradzą sobie z każdym problemem.
Jesteśmy w stanie naprawić większość standardowych i nietypowych urządzeń z komputerami związanych (min. monitory, drukarki, komputery typu laptop, napędy taśmowe, płyty główne, napędy cd-rom).

Szczególną uwagę jaką przykładamy do jakości naszych produktów. Komputery naszej firmy produkowane są z podzespołów renomowanych firm światowych sprowadzanych przez autoryzowanych przedstawicieli. Ponad dziesięcioletnie doświadczenie w branży komputerowej pozwoliło wypracować nam odpowiednie procedury serwisowe dzięki którym nasze komputery nie są zbiorem przypadkowych podzespołów a stanowią harmonijną idealnie funkcjonującą całość. Powoduje to ich wyjątkową niezawodność i niziutką awaryjność. Dzięki temu owocem naszej działalności jest produkt objęty trzyletnią pełną gwarancją oraz dożywotnim bezpłatnym serwisem.

Image

To oczywiście nie wszystko, do każdego z naszych komputerów można wykupić opcje serwisowe: serwis w ciągu 24h -( co oznacza, że Pąństwa sprzęt zostanie naprawiony najpóźniej w ciągu 24-ech godzin od momentu zgłoszenia uszkodzenia) , serwis hot-line- (to z kolei oznacza, że nasz pracownik zjawi się u Pąństwa natychmiast po zgłoszeniu usterki), serwis u klienta.

Image

W znakomitej większości przypadków czas ten wynosi 1-2 dni. Staramy się także wypożyczać zamienne podzespoły na czas naprawy. 

 
spacer.gif, 0 kB
spacer.gif, 0 kB
spacer.gif, 0 kB

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Chcesz wiedzieć więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.